Miejsce: Niedzica Korona Zapory Godzina rozpoczęcia: 11:00
4
Lipiec

  Festiwal Rowerowy w Niedzicy, miejsce:korona zapory (pokazy rowerowe), Pawilon Informacyjno-Wystawowy (kino plenerowe) na leżakach.

Pokazy dirtu, rowerowe przedszkole, szkolenia w bikeparku i endurowa wycieczka – serdecznie zapraszamy Was na kolejny bezpłatny weekend z Joy Ride’em, który odbędzie się od 4 do 5 lipca. Tym razem spotkamy się w dwóch miejscach. W sobotę na koronie zapory w Niedzicy odbędą się pokazy dirtów, gdzie czołowi polscy riderzy pokażą najlepsze sztuczki na mobilnej skoczni. Zapora w Niedzicy jest najwyższym obiektem tego typu w Polsce, wiec można również spodziewać się najwyższych lotów. Co więcej, z jej korony rozciąga się widok na zalew Czorsztyński i zamek w Niedzicy, a na terenie Polany Sosny (tuż obok zapory) znajdują się wille regionalne i Restauracja Dwór otoczone zielonymi polami. Krótko mówiąc warto odwiedzić, to miejsce dla samych widoków.
Oprócz pokazów w Niedzicy zorganizujemy rowerowe przedszkole, gdzie pokażemy najmłodszym, dlaczego rowery to czysta przyjemność, a na zakończenie soboty ekipa CinemaTour.pl rozłoży kino plenerowe, na którym zobaczymy najbardziej klimatyczne produkcje rowerowe ostatnich lat.

SZCZEGÓŁY :

A tak było rok temu…

TRA_9189

 

 

Print Friendly