09
Grudzień
2015

W dniu 6 grudnia w hali sportowej ZPO w Niedzicy odbył się II Rodzinny Piknik Sportowy KS Niedzica. Około sześćdziesięciu młodym sportowcom towarzyszyli rodzice i inni członkowie rodzin.

Przez ponad 3 godziny dzieci wraz z rodzicami brały udział w różnych grach i zabawach. Wśród konkurencji znalazło  się przeciąganie liny, biegi z przeszkodami  a także mecze rozegrane pomiędzy rówieśnikami. Część sportową imprezy zakończyły mecze rozegrane przez rodziców.

Miłym akcentem imprezy było wkroczenie w pewnym momencie na salę …  Mikołaja który wraz z pomocnikami przyniósł prezenty dla każdego z członków klubu a następnie pozwolił się sfotografować wraz z Zawodnikami.

Zarząd KS Niedzica serdecznie podziękował osobom które udzielają klubowi wsparcia (m.in. Dyrektorowi ZPO w Niedzicy – Panu Piotrowi Góreckiemu) a także sponsorom dzięki którym było możliwe zakupienie nowego sprzętu sportowego. Wymienieni tutaj zastali główni sponsorzy tj. Gmina Łapsze Niżne i Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. Należy jednak pamiętać że Szkółka Piłkarska otrzymuje wsparcie  z różnych stron – w tym od Rodziców Zawodników.

Zarząd KS Niedzica serdecznie dziękuje za przybycie wszystkim uczestnikom Pikniku, który miał również roboczą nazwę Mikołajowy Turniej !

Tekst/ zdjęcia: Marcin Skórnóg

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly