FacebookGoogle+Facebook

Turystyka Gmina Łapsze Niżne

adidas nmd r1 triple black 3 adidas nmd r1 triple black core black mesh mens 9 5 adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd r1 mystic blue release date adidas nmd r1 solar red september 2016 adidas nmd r1 solar red restocking soon europe adidas nmd r1 solar red adidas nmd r1 solar red adidas nmd solar red adidas nmd r1 solar red 272380451020 adidas nmd r1 solar red adidas nmd r1 solar red size 9 adidas nmd solar red new images adidas nmd r1 monochrome pack adidas originals nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 tonal pack restock february 25th europe adidas nmd triple white restocked adidas nmd r1 triple white adidas nmd

REJSY STATKAMI PO JEZIORZE CZORSZTYŃSKIM

Powrót do listy obiektów

Zdjęcia obiektu

Informacje o obiekcie

REJSY STATKAMI PO JEZIORZE CZORSZTYŃSKIM

Niedzica - Zamek

Lucyna Wolska-Jandura, Tomasz Jandura

Cena:

Statek “HARNAŚ” jest pływającą kawiarnią, z pokładu której można podziwiać okoliczne zabytki zarówno architektury jak i przyrody takie jak: Zamek Dunajec w Niedzicy, ruiny królewskiego zamku w Czorsztynie, Zaporę Wodną w Niedzicy, skansen na półwyspie Stylchen, Zielone Skałki, Pieniński Park Narodowy oraz wiele innych. W górnej części oraz na dziobie statku znajdują się pokłady słoneczne, na których można zażywać kąpieli słonecznych w trakcie rejsu spacerowego. W środkowej części statku znajduje się przeszklona kawiarenka, w której przy miłej muzyce można wypić kawę, zimne piwko lub zchrupać coś słodkiego.

Rejsy: o każdej pełnej godzinie od 10.00 (przy minimum 20 osobach)
Czas: 50 min.
Terminy: od 1 maja do 15 października
Ceny: dorośli:14 zł, dzieci (od 3 do 15 lat):12 zł

Statek “Dunajec” oraz statek “Halny” wykonują stałe rejsy między zamkami w Czorsztynie i w Niedzicy. Statek “Dunajec” jest statkiem bocznokołowcem tzn. napędzanym przez koła umieszczone po jego bokach, natomiast statek “Halny” jest napędzany klasycznie przez śrubę.Statki te na swój pokład zabierają około 100 osób każdy, a rejsy odbywają się co 20 minut. Statki posiadają pokłady słoneczne, z których można podziwiać piękną okolicę oraz pokłady zadaszone, które gwarantują komfort i wygodę w czasie niepogody. Na pokład możemy zabrać rowery, wózki dziecięce oraz inne niewielkie przedmioty. Na każdym ze statków znajduje się sklepik z napojami i przekąskami.

Cennik:
Dorośli – 6 zł od osoby (jedna strona) 12 zł w obydwie strony
Dzieci – od 3-15 lat 5 zł (jedna strona) 10 zł w obydwie strony
Dzieci do 3 lat GRATIS !

Wyposażenie

  • Łazienka
  • Informacja turystyczna

Mapa dojazdu

Opinie

turystka
Ocena:

Miejscowośc przepiękna, warto pojechać jednak jeśli jest możliwość przemieszczenia się samochodem do drugiego zamku to polecam to zrobić, gdyż Panowie prowadzący statki ( w tym przypadku był to "halny") nie stosują się do wyznaczonych godzin rejsu, co powoduje, że turysta zostaje bez możliwośc transportu w drugą stronę mimo, że zmieścił się w tym czasie w jakim powinny odbywać się jeszcze rejsy po jeziorze.

Dodaj opinię

Dodaj swoją własną opinię


Fatal error: Call to undefined function display_social4i() in /wp-content/themes/main/single_motel.php on line 116