FacebookGoogle+Facebook

Turystyka Gmina Łapsze Niżne

adidas nmd r1 triple black 3 adidas nmd r1 triple black core black mesh mens 9 5 adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd r1 mystic blue release date adidas nmd r1 solar red september 2016 adidas nmd r1 solar red restocking soon europe adidas nmd r1 solar red adidas nmd r1 solar red adidas nmd solar red adidas nmd r1 solar red 272380451020 adidas nmd r1 solar red adidas nmd r1 solar red size 9 adidas nmd solar red new images adidas nmd r1 monochrome pack adidas originals nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 tonal pack restock february 25th europe adidas nmd triple white restocked adidas nmd r1 triple white adidas nmd

Karczma “ZADYMA”

Powrót do listy obiektów

Zdjęcia obiektu

Informacje o obiekcie

Karczma “ZADYMA”

34-441 Niedzica, ul. Widokowa 5

Michał Furczoń

Cena: wg karty

Zapraszamy do klimatycznej restauracji w tradycyjnym stylu z doskonałym piwem spod samych Tatr. To również doskonałe jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni i chleb wypiekany przez samych górali podobnie jak piwo. Piwo Zadyma to znakomity trunek produkowany w pierwszym na Podhalu browarze restauracyjnym w Szaflarach u podnóza gór.

Browar ten oferuje wszystkim miłośnikom tego złotego trunku naturalnie ważone o wyjątkowym smaku piwo, które zachwyci każdego smakosza. Nasza restauracja zlokalizowana w bardzo uroczym miejscu, urządzona w tradycyjnym stylu to nie tylko miejsce na rodzinny obiad i spotkanie z przyjaciółmi, ale również idealny lokal aby urządzić małą uroczystość rodzinną np. chrzciny czy urodziny. Dysponujemy również duża salą, gdzie od września do maja urządzimy dla Ciebie przyjęcie weselne na 180 osób. Na uwagę zasługują również liczne atrakcje, które zachęcają do dłuższego pobytu w tym miejscu.

Na naszych klientów czekają również uroki Zamku w Niedzicy czy możliwość odpoczynku nad zalewem. To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Karczma Zadyma w Niedzicy znajduje się na terenie parku miniatur, który zapewnia szereg atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Pobyt w parku to doskonały pomysł na niedzielne popołudnie, a obiad czy inny posiłek w naszej karczmie będzie doskonałym zwieńczeniem wycieczki. A nigdzie jedzenie nie smakuje jak w Karczmie Zadyma.

Wyposażenie

  • Łazienka
  • Informacja turystyczna
  • Klimatyzacja
  • Płatność kartami
  • Parking
  • Plac zabaw

Mapa dojazdu

Opinie

Joanna
Ocena:

Super lokalizacja i wystrój. Bardzo miła obsługa. Niestety bardzo zła kuchnia. Placek ze znikomą ilością ziemniaka, usmażony na starym oleju. 4 osoby z sensacjami żołądkowymi. Jeśli chcecie Państwo trzymać poziom pora zmienić kucharza!!!

Dodaj opinię

Dodaj swoją własną opinię


Fatal error: Call to undefined function display_social4i() in /wp-content/themes/main/single_motel.php on line 116