FacebookGoogle+Facebook

Turystyka Gmina Łapsze Niżne

adidas nmd r1 triple black 3 adidas nmd r1 triple black core black mesh mens 9 5 adidas nmd r1 primeknit core black adidas nmd r1 mystic blue release date adidas nmd r1 solar red september 2016 adidas nmd r1 solar red restocking soon europe adidas nmd r1 solar red adidas nmd r1 solar red adidas nmd solar red adidas nmd r1 solar red 272380451020 adidas nmd r1 solar red adidas nmd r1 solar red size 9 adidas nmd solar red new images adidas nmd r1 monochrome pack adidas originals nmd r1 monochrome pack adidas nmd r1 tonal pack restock february 25th europe adidas nmd triple white restocked adidas nmd r1 triple white adidas nmd

Górskie Zacisze

Powrót do listy obiektów

Zdjęcia obiektu

Informacje o obiekcie

Górskie Zacisze

Łapszanka 18
34-442 Łapsze Niżne

Katarzyna i Marian Sołtys
 • 18 26 59 969

Cena: od 15 zł/os do 40 zł/os

Zapraszamy Państwa do “Górskiego Zacisza”.

Agroturystyka “Górskie Zacisze” leży w malowniczej dolinie na uboczu w stosunku do takich sztandarowych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych jak Zakopane Bukowina czy Białka, dzięki czemu mogą Państwo wypoczywać w komfortowych warunkach jednocześnie korzystając ze wszystkich atrakcji dostępnych w okolicznych miejscowościach wypoczynkowych bez narażenia się na zadeptanie.

W ciągu całego roku oddajemy do Państwa dyspozycji 16 miejsc noclegowych w pokojach trzy, dwu i jednoosobowych wyposażonych w łazienki, na każdym piętrze jest dostępny aneks kuchenny z lodówką oraz czajnikiem.

Proponujemy Państwu wyżywienie oparte o potrawy tradycyjne i regionalne z produktów we większej części wyhodowanych w naszym gospodarstwie.

Do dyspozycji państwa jest również parking, plac zabaw dla dzieci, oraz miejsce na ognisko lub grilla.

W zależności od pory roku jesteśmy w stanie zorganizować Państwu dodatkowe atrakcje: zimą kulig, wiosną latem i jesienią wycieczki w Tatry, Pieniny, lub na Słowację oraz spływ Przełomem Dunajca.

Górskie Zacisze oczekuje na Państwa przyjazd przez cały rok a każda z pór tego roku jest inna i każda dostarcza niezapomnianych przeżyć.

Zima

Wiadomo śniegu u nas jest pod dostatkiem, pobliskie stacje narciarskie w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie, Czarnej Górze, Jurgowie i Niedzicy dostarczają możliwości do zaawansowanego uprawiania sportów zimowych. Zima to szczególny okres dla naszych milusińskich w pobliżu domu mogą z powodzeniem zajmować się lepieniem budowli ze śniegu, jazdą na nartach, sankach, snowboardzie i wszystkim, co tylko jest w stanie ślizgać się po śniegu. Na państwa życzenie możemy zorganizować kulig połączony z ogniskiem.

Wiosna

Wiosna to najbardziej malownicza pora w naszych okolicach. Powodzie kwiatów piętrzą się po zboczach okalających nasz dom. Wiosną szczególnie godnym polecenia jest spacer wzdłuż strumienia przepływającego obok, jest to chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie natura nagromadziła na tak krótkim odcinku ponad 30 wodospadów w okresie wiosennym wodospady te pokryte są żółtym kobiercem kaczeńcy dostarczając niezapomnianych wrażeń estetycznych. W pobliżu przebiegają turystyczne szlaki piesze i rowerowe a rozciągające się z nich widoki są w stanie zadowolić najbardziej wytrawnego konesera.

Lato

Latem polecamy państwu wycieczki w Tatry oraz nad wodę. Do Morskiego Oka jest od nas bliżej niż ze Zakopanego. Dla zaawansowanych polecamy Rysy oraz Orlą Perć. Dla mniej wprawnych szlaki Magury Spiskiej, Słowacki Raj ( zaledwie 50 km), warownie w Niedzicy i Czorsztynie zabytki architektury drewnianej z XII-wiecznym kościółkiem w Dębnie na czele. Lato to czas upałów a więc nad wodę: do wyboru do koloru od zimnej rwącej Białki przez Dunajec z malowniczym zalewem Czorsztyńskim a na wodach termalnych w pobliskich Słowackich miejscowościach kończąc.

Jesień 

Jesień to czas grzybobrania, w okolicach występują wręcz hurtowe ilości zarówno grzybów jak i jagód warto, więc skorzystać z tej formy wypoczynku. Jesienią szczególnie zachęcamy państwa do wycieczek w Pieniny oraz spływu przełomem Dunajca. W tym okresie lasy okrywające zbocza Pienin cieszą nasze oczy wszystkimi kolorami tęczy dostarczając niezapomnianych wrażeń estetycznych. Jesień jest również okresem, kiedy w pobliskich miejscowościach odbywają się różnego typu imprezy folklorystyczno kulturalne warto skorzystać z tej formy poszerzenia swojej wiedzy o miejscowym społeczeństwie.

CENA DO UZGODNIE

Wyposażenie

 • Łazienka
 • TV
 • Balkon
 • Bezprzewodowy Internet
 • Informacja turystyczna
 • Internet
 • Kuchnia
 • Lodówka
 • Parking
 • Plac zabaw
 • Postawienie namiotu
 • Sala konferencyjna
 • Świetlica
 • WiFi

Mapa dojazdu

Opinie

Nie dodano jeszcze żadnych opinii.

Dodaj opinię

Dodaj swoją własną opinię


Fatal error: Call to undefined function display_social4i() in /wp-content/themes/main/single_motel.php on line 116